Przenośny Koncentrator Tlenu Tokyo Mini

450,00

CENA DOTYCZY WYNAJMU NA MIESIĄC. Jeśli interesuje cię cena za tydzień lub dzień zadzwoń do nas. 

Wyjątkowy i przenośny koncentrator tlenu Tokyo Mini, to nowoczesne oraz proste w obsłudze urządzenie medyczne wykorzystywane w tlenoterapii o maksymalnym stężeniu tlenu do 5l/min, które znacząco poprawi jakość życia osób, mających problemy z oddychaniem. Możesz sam regulować przepływ tlenu do 1 do 5l. Niezbędny w trwałym leczeniu niedotlenienia organizmu, wywołanego przebiegem różnych chorób takich jak: niewydolność oddechowa, nowotwory, choroby płuc, choroby serca, choroby geriatryczne, zaburzenia psychiczne, COVID 19 i wiele innych wymienionych w opisie poniżej. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, zapewni bezpieczne i komfortowe użytkowanie dla każdego chorego, w każdych warunkach i miejscu, dzięki wózkowi transportowemu, wbudowanej baterii lub możliwości podłączenia do gniazdka samochodowego.

Jeżeli szukasz ergonomicznego, a przede wszystkim ekonomicznego urządzenia do tlenoterapii, to przenośny koncentrator Tokyo Mini, spełni twoje potrzeby i oczekiwania. Poprzez regulacje wylotu powietrza, możemy dostosować parametry wydajności tlenu do osobistych potrzeb. Maksymalny czas pracy urządzenia wynosi 12 godzin.   Doskonale sprawdzi się dla osób potrzebujących większych dawek tlenu w ciągu dnia.  Przede wszystkim dla osób mających poważny problem z oddychaniem czy niewydolnością oddechową towarzyszącym przy różnych chorobach. Niweluje objawy związane z menopauzą czy bólami menstruacyjnymi. Korzystnie wpływa na osoby cierpiące na zaburzenia psychiczne, poprawiając samopoczucie. Zapobiega rozwojowi astmy i zapaleniu oskrzeli. Koncentrator tlenu regeneruje organizm po ciężkim wysiłku fizycznym lub umysłowym. Wpływa korzystnie na poprawę koncentracji czy odporności organizmu. Sprawdzi się także przy zaburzeniach snu, niwelacji bólu lub zawrotów głowy.
Nieduży rozmiar, oraz niska waga (4,4 kg) umożliwiają swobodne przemieszczanie koncentratora oraz korzystanie z niego w dowolnych warunkach. Przenośny aparat tlenowy charakteryzuje wydajny akumulator, cicha praca oraz niski poziom mocy – 90 V. Urządzenie jest odporne na różną wysokość temperatury otoczenia, można je podłączyć do ładowarki samochodowej. Urządzenie wyposażone jest w torbę transportową oraz wózek, co sprawdzi się rewelacyjne w przemieszczaniu się z koncentratorem, przede wszystkim w środowisku naturalnym.

ZALETY:
-nowoczesność i trwałość,
– łatwość w obsłudze,
-regulacja przepływu tlenu,
– ergonomiczność i ekonomiczność,
– możliwość korzystania w każdych warunkach, dzięki baterii litowo-jonowej, podłączenia do ładowarki samochodowej,
-łatwość w przenoszeniu dzięki torbie transportowej  i wózkowi transportowemu.

W skład kompletu wchodzi:
– koncentrator tlenu TOKYO MINI,
– bateria litowo-jonowa,
– ładowarka,
– przetwornica samochodowa,
– zasilacz prądu zmiennego i przewód prądu stałego,
– przewód tlenowy ze słuchawkami,
– filtr antybakteryjny,
– nawilżacz,
– rura łącząca nawilżacza,
– torba transportowa,
– wózek.

Wskazania do stosowania:
Schorzenia układu oddechowego: astma oskrzelowa, chroniczne zapalenie oskrzeli, mukowiscydoza, rozedma płuc, bezdech senny, nowotwory płuc;
Choroby serca: schorzenia naczyń wieńcowych, stany pozawałowe, niedokrwienie mięśnia sercowego, arytmie, niedokrwienie mózgu;
Zaburzenia geriatryczne: migreny, zawroty głowy.