Łóżko rehabilitacyjne elektryczne 3 funkcyjne wynajem

Cena: 120 zł / miesięcznie

CENA DOTYCZY WYNAJMU ŁÓŻKA NA 1 MIESIĄC. Do ceny należy doliczyć KAUCJĘ ZWROTNĄ oraz koszty TRANSPORTU. Transport jest GRATIS jeśli łóżko jest użytkowane powyżej 11 miesięcy.
Koszty transportu to 50zł w jedną stronę rozliczane na koniec wynajmu.

Idealne zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla pacjenta: wysokość leża jest regulowana elektrycznie za pomocą siłowników w przedziale od 40 do 80 cm, podobnie jak część pleców oraz nóg.

Do każdego łóżka materac piankowy grubości 10cm GRATIS.

łóżko rehabilitacyjne
1 × Łóżko rehabilitacyjne elektryczne 3 funkcyjne
130,00
1 × Kaucja zwrotna 100 zł
100,00
Kaucja jest zwracana po zakończeniu umowy najmu

Łóżko rehabilitacyjne zostało zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych wymagających długoterminowej opieki. Idealne zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla pacjenta: wysokość leża jest regulowana elektrycznie za pomocą siłowników w przedziale od 40 do 80 cm, podobnie jak część pleców oraz nóg. Dodatkową ochronę zapewniają ruchome barierki zabezpieczające przed przypadkowym wypadnięciem osoby leżącej. Części metalowe łóżka medycznego pokryte są lakierem proszkowym, obicia boczne oraz barierki są drewnopodobne. Lamelki drewniane odporne na działanie środków dezynfekujących (opcjonalnie leże metalowe), cztery koła antystatyczne z blokadą.

Na życzenie dodajemy wysięgnik z trójkątem gratis.