express-deliveryDrodzy Klienci!

Wzięliśmy sobie do serca Wasze uwagi i opinie dotyczące składania zamówień dotyczących sprzętu medycznego w naszej wypożyczalni. Zdajemy sobie sprawę, że codziennie każdy z nas może znaleźć się w trudnej dla siebie i swoich bliskich sytuacji życiowej czy materialnej i niezwłocznie może potrzebować specjalistycznego sprzętu do pomocy w prawidłowym funkcjonowaniu. Z tego powodu wprowadzamy w naszej wypożyczalni zupełnie nową usługę!

Usługa ekspresowa gwarantuje Państwu dostarczenie sprzętu medycznego w dniu złożenia zamówienia, nawet jeśli zamówienie odbyło się poza godzinami pracy wypożyczalni.

Koszt transportu przy korzystaniu z nowej oferty to 50 złotych w przypadku łóżek rehabilitacyjnych i koncentratorów tlenu oraz 20 złotych dla pozostałego sprzętu z naszej wypożyczalni w strefie pierwszej obsługiwanej przez naszego kuriera medycznego. W pozostałych strefach koszt ustalany jest indywidualnie. Opłata ta jest pobierana z góry przy montażu i bezzwrotna bez względu na długość okresu zamówienia sprzętu.

Staramy się zapewnić naszym pacjentom najwyższej jakości usługi medyczne.