Reklamacje

REKLAMACJE

Jako najemca sprzętu jesteś 024367676zobowiązany do przeprowadzenia oględzin sprzętu przed rozpoczęciem najmu i wskazania ewentualnych wad sprzętu Wynajmującemu.

W przypadku stwierdzenia wadliwego działania lub wyglądu sprzętu w czasie dostawy, przy kurierze musisz spisać protokół reklamacyjny. Kurier powinien mieć go przy sobie, jeśli jednak nie będzie go miał możesz go pobrać i wydrukować. Protokół dostępny jest tutaj.
Koniecznie musisz odebrać przesyłkę od kuriera, wypisać protokół reklamacyjny i oddać sprzęt – wtedy otrzymasz nowy – z dostawą na nasz koszt. Reklamacje przyjmowane są tylko do ODEBRANYCH PRZESYŁEK. Jeśli nie przyjmiesz przesyłki, nawet gdy jest uszkodzona, to dostawa wydłuży się, a Ty zostaniesz obciążony dodatkowymi kosztami ponownego wysłania do Ciebie paczki. Nie bój się odbierać przesyłki – gdy jest uszkodzona, a podpiszesz z kurierem protokół reklamacyjny – na własny koszt odeślemy do Ciebie sprzęt dobrej jakości.

W przypadku stwierdzenia wadliwego działania urządzenia podczas jego eksploatacji, musisz niezwłocznie zgłosić ten fakt naszemu personelowi z działu reklamacji pod nr tel:
514 685 432 lub mailowo: reklamacje@wypozyczalniamedyczna.com
 i nie możesz korzystać z urządzenia do czasu sprawdzenia jego stanu przez nasz serwis.

Numer telefonu do serwisu: 536 810 007 lub email: serwis@wypozyczalniamedyczna.com


Pamiętaj: 

Jeżeli najęty sprzęt zostanie zwrócony w stanie nienależytym, określonym w umowie i regulaminie najmu, będziesz  zobowiązany do pokrycia wszelkich kosztów niezbędnych do przywrócenia najętemu sprzętowi należytego stanu.

medica-sport-sprzet-rehabilitacyjny-balkonik-ortopedyczny
Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasz sprzęt był czysty, nieuszkodzony i zadbany. Może on posłużyć innym chorym osobom w powrocie do zdrowia,  wielu ludzi będzie go potrzebować tak jak Ty… Wspólnie zadbajmy, aby jego jakość pozostawała na najwyższym poziomie!