O nas

Zadaniem firmy Siloe jest pomoc osobom, które znalazły się w trudnej dla siebie i swoich bliskich sytuacji życiowej i niezwłocznie wymagają specjalistycznego sprzętu do pomocy w prawidłowym funkcjonowaniu.

Wypadki, urazy czy choroby to zdarzenia, które niejednokrotnie bardzo dotkliwie nadszarpują domowe budżety. Odpowiedzią na potrzebę szybkiego powrotu do zdrowia, sprawności i samodzielności w rozsądnych cenach jest nasza wypożyczalnia!

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem sprzętu medycznego takiego jak: łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe, wózki inwalidzkie, a także drobnych pomocy ortopedycznych: balkoników, chodzików, kul. Posiadamy również bogatą ofertę koncentratorów tlenu oraz innego asortymentu medycznego.

Zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią, gdzie znajdziesz duży wybór sprzętu i produktów medycznych oraz fachową pomoc naszego personelu!

Porozmawiaj z ekspertem.

Jeśli nie masz pewności czego dokłądnie potrzebujesz, zadzwoń lub napisz do nas. Nasz personel ci doradzi.

Dlaczego my

N

Doświadczony personel

Działamy od wielu lat, nasz personel potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji.

N

Błyskawiczna realizacja

Czas jest bardzo ważny dlatego staramy się dostarczać sprzęt błyskawicznie.

N

Działamy od 10 lat

Nasza wypożyczalnia istnieje od wielu lat, a opinie naszych klientów mówią wszystko.

Kontakt

Zadzwoń

Nasz adres

Siloe Rent sp. z o.o.
Pułaskiego 7/2
42-300 Myszków

KRS: 0000981738
NIP: 6492326229
REGON: 52254904100000

Skontaktuj się

Najczęstsze pytania

Gdzie znajduje się wypożyczalnia i czy mogę odebrać sprzęt osobiście?

Nasza siedziba znajduje się w Myszkowie przy ulicy Pułaskiego 7. Większy  lub bardziej skomplikowany sprzęt, jak łóżka rehabilitacyjne, pionizatory, czy koncentratory tlenu przywozi nasz montażysta, montuje i instruuje, jak z nich korzystać. Sprzęt mniejszy, jak kule, wózki, balkoniki można odebrać osobiście w naszym biurze jednak po wcześniejszym umówieniu, gdyż magazyn znajduje się w innym miejscu niż biuro.

Czy pobierają państwo kaucję?

Nie pobieramy kaucji zwrotnej za wypożyczany sprzęt. Pobieramy jedynie opłatę za transport.