jak zamówić wypożyczenie sprzętu?

Zlecenia na najem sprzętu możesz dokonać na cztery sposoby:

 I Poprzez pocztę elektroniczną pod adresem:
biuro@wypozyczalniamedyczna.com
 Informacje jakie musisz podać w mailu to:
1. Dane osobowe osoby zamawiającej: imię, nazwisko, adres (pełen), nr telefonu kontaktowego, ­ adres mailowy, nr PESEL, ­nr dowodu osobistego.
2. Dane osoby, która będzie korzystać ze sprzętu: imię, nazwisko, ­ pesel, ­ adres, stopień niepełnosprawności z symbolem (jeżeli posiada), informacje o schorzeniu.
3. Rodzaj sprzętu, jego nazwę i numer katalogowy (jeśli jest dopisany przy interesującym Cię produkcie).
 II Telefonicznie pod numerem telefonu: 792-020-020 Informacje jakie musisz podać to:
1. Dane osobowe osoby zamawiającej:
imię, nazwisko, ­adres (pełen), ­ nr telefonu kontaktowego, adres mailowy,­ nr PESEL, ­ nr dowodu osobistego.
2. Dane osoby, która będzie korzystać ze sprzętu: imię, nazwisko, ­pesel ­ adres, stopień niepełnosprawności z symbolem (jeżeli posiada), informacje o schorzeniu.
3. Rodzaj sprzętu, jego nazwę i numer katalogowy (jeśli jest dopisany przy interesującym Cię produkcie).
III Osobiście  Jedyne co musisz ze sobą przynieść to dowód osobisty. Jeśli wypożyczasz sprzęt w imieniu osoby trzeciej na miejscu musisz wypełnić oświadczenie, podając dane osoby, dla której będzie wypożyczany sprzęt.
IV Poprzez wypełnienie formularza: Kliknij tutaj

Zamówienia złożone mailowo w dni wolne od pracy przyjmowane są do realizacji w pierwszy dzień roboczy następujący po złożeniu zamówienia.

W przypadkach nagłych (koncentrator tlenu niezbędny do podtrzymania prawidłowych funkcji życiowych) zamówienie można złożyć telefonicznie w dni wolne od pracy i w święta korzystając z tzw ?pogotowia telefonicznego?
pod numerem: 
792 – 020 – 020

NAJWAŻNIEJSZE: Jeżeli nie jesteś pewien jaki sprzęt konkretnie jest Ci potrzebny zapytaj kompetentnych osób – nie podpytuj sąsiadów, znajomych. To co pomogło im, nie musi być dobre dla Ciebie!Side view of a male chiropractor examining mature man at office Właściwych informacji i pomocy udzieli lekarz prowadzący lub np. fizjoterapeuta. Możesz również skorzystać z bezpłatnej porady w naszej wypożyczalni. Przekażemy Twoje pytania do naszego wykwalifikowanego personelu, który dobierze sprzęt lub środki pomocnicze dostosowane do Twoich potrzeb.